SİPARİŞ/TESLİMAT

 

Safir Kuyumculuk'tan satın aldığınız tüm ürünler özenle seçilmiş olup yüksek standartlarda kalite kontrolünden geçtikten sonra tarafınıza gönderilir. Taşıma sigortası ve kargo gönderimleri tamamen ÜCRETSİZDİR.

 

Satın almış olduğunuz tüm mücevherler,özel sertifikalarıyla beraber,özel paketleme ile gönderilir.

 

Safir Kuyumculuk'tan aldığınız tüm ürünler garanti sertifikasıyla birlikte ve özenle paketlenmiş şekilde sizlere yollanır. Bu sertifika sizlere ömür boyu ücretisz tamir ve bakım hakkı sunar.

 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra ortalama 3 iş günü (Pazartesi-Cumartesi) içerisinde kargoya teslim edilir. Siparişinizi oluşturduktan sonra kargo şirketi teslimat adresinin uzaklığına göre 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

 

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

 

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

 

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından garanti ile size teslim edilecektir.

 

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

 

Nadir de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusu olabilir ve bu ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

 

Ödemesini yaptığınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 21 (yirmi bir) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

 

 

DEĞİŞİM/GARANTİ SÜRECİ : 

 

Aşağıdaki adımları takip ederek ürününüzü bize DEĞİŞİM/TAMİR için gönderebilirsiniz.

 

Alıcı : Safir Kuyumculuk 

Adres : Saraylar mah. 2. Ticari Yol No:9  Merkezefendi/Denizli

Telefon Numarası : 0544 209 20 49

 

**  Ürününüzü Yurt içi kargo ile karşı ödemeli olarak belirttiğimiz bilgiler doğrultusunda bizlere gönderebilirsiniz.

**  Lütfen kargoda ürünün altın olduğunu belirtmeyiniz aksi takdirde ürününüz kargo tarafından kabul edilmeyecektir.

**  Aşağıdaki bilgileri doldurarak lütfen paketinizin içerisine ekleyiniz.

         

             Ad-Soyad / Sipariş Numarası / Geri Gönderim Adresi / İletişim Numarası / Yaptırmak İstediğiniz İşlem  (Bilgilerin eksiksiz olmasına lütfen dikkat ediniz, aksi takdirde talebinizi işleme alamayız.)

 

Ürününüz bize ulaştıktan sonra en kısa süre içerisinde işlemlerinizi sağlayıp sizlere geri gönderimini gerçekleştireceğiz. Teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.