Safir Kuyumculuk 1994 yılında Denizli'de kurulmuştur. Firmamızın kökleri aynı zamanda çok daha uzun yıllar öncesine de dayanmaktadır.

Şehre ilk olarak pırlanta ve elmas koleksiyonlarını getiren ve yine ilk olarak sertifikalı mücevher üretimini gerçekleştiren firma olarak sektörde şehrin markası olmayı ve güvenirliliği temsil etmeyi başardık. Çok kıymetli ustalarımızın ellerinden özenle işlenmiş ürünlerimizi sizler için en şık tasarımlar ile buluşturduk. En güncel ve  özel koleksiyonları o tarihlerden itibaren müşterilerimizin beğenisine sunduk.

Safir kuyumculuk olarak bitmeyen yenilikçi anlayışımız ile değişen sektöre ayak uydurarak şehirde kuyumculuk ve mücevher denince ilk akla gelen firma olmayı başardık. Perakendecilik anlayışındaki değişimle beraber bu işin sadece tek mağaza ile değil, farklı lokosyonlarda da yapılması gerektiğine inandık.

Safir kuyumculuk olarak günümüzün olmazsa olmazı e-ticaret kısmında da bir çok online satış platformunda faaliyet göstermekteyiz.

Kuyumculuk sektörü her geçen gün kabuk değiştirmektedir. İşimiz hem ekonomik, hem sektörel gelişmeleri aynı zamanda da mücevher modasını yakından takip etmeyi gerektiriyor.  Tüm çalışmalarımızın nihai hedefi sizlerin mutluluğu ve memnuniyetidir. En büyük motivasyonumuz mutlu müşterilerimizdir…

En Özel Günlerinizin Şahidi Olmak Dileğiyle..

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR