SİPARİŞ/TESLİMAT

Safir Kuyumculuk'tan satın aldığınız tüm ürünler özenle seçilmiş olup yüksek standartlarda kalite kontrolünden geçtikten sonra tarafınıza gönderilir. Taşıma sigortası ve kargo gönderimleri tamamen ÜCRETSİZDİR.

Safir Kuyumculuk'tan aldığınız tüm ürünler garanti sertifikasıyla birlikte ve özenle paketlenmiş şekilde sizlere yollanır. Bu sertifika sizlere ömür boyu ücretsiz tamir ve bakım hakkı sunar.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra ortalama 3 iş günü (Pazartesi-Cumartesi) içerisinde kargoya teslim edilir. Siparişinizi oluşturduktan sonra kargo şirketi teslimat adresinin uzaklığına göre 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından garanti ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Nadir de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusu olabilir ve bu ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini yaptığınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 21 (yirmi bir) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR